Jysk pomoże Ci urządzić dom!

Jysk pomoże Ci urządzić dom!

Linki sponsorowane:

Jysk to jedna z sieci sklepów meblowych ciesząca się ogromną popularnością na całym świecie. Historia Jysk jest bardzo długa, postaram się Wam ja w skrócie opowiedzieć.

Jysk pomoże Ci urządzić dom! (http://blog.mapahandlu.pl)

Wszystko zaczęło się od tego człowieka. Lars Larsen był zwykłym człowiekiem, bez majątku, który miał pomysł i wdrożył go w życie. Doświadczenie zdobył jako zwykły pracownik na produkcji. Otworzył sieć sklepów, które z początku nazywał „Jutlandzkie Magazyny Sypialniane“. Sklepy te – tak jak nazwa wskazuje – oferowały klientom wszystko co jest związane z sypialnią. Np. łóżka, materace, poduszki, pościele i inne. Dzisiaj ten człowiek, który zaryzykował biorąc kredyt na rozpoczęcie swojego interesu – jest jednym z najbogatszych Duńczyków. Jysk stał się ogromnym koncernem, który posiada swoje sklepy na całym świecie. W Polsce znajduje się kilkadziesiąt świetnie prosperujących sklepów JYSK. Klienci chętnie do nich zaglądają ponieważ mogą liczyć tu na wysoką jakość i niskie ceny.

Co znajdziemy w sklepie Jysk? Poza meblami i akcesoriami sypialnianymi – wszystko co związane z wyposażeniem, umeblowaniem domu. Zaczynając od mebli drewnianych do pokoju gościnnego, salonu, kuchni, pokoju dziecięcego, łazienki, przedpokoju, przez meble z innych materiałów, artykuły tekstylne (pościele, koce, pledy, zasłony, firany, ręczniki, szlafroki itd.), artykuły związane z oświetleniem (lampy, karnisze), żaluzje i rolety, akcesoria kuchenne, ozdoby do interieru. W Jysk znajdą też coś dla siebie posiadacze ogrodu i działek – meble ogrodowe i akcesoria. Co wyróżnia Jysk od innych sklepów meblowych? Duży wybór, niskie ceny (wynikające np. z faktu, że produkty są pakowane i klient sam je rozkłada w domu, dzięki czemu koszty produkcji są ciut mniejsze) i wciąż zmieniająca się, oryginalna oferta.

Jeśli akurat meblujesz swój nowy dom, bądź chcesz coś zmienić w już umeblowanym, potrzebujesz dodatkowych mebli – znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w JYSK.