Centra handlowe w Legnicy

Centra handlowe w Legnicy

Linki sponsorowane:

Dzisiaj opowiem Wam o centrach handlowych w Legnicy. Jest to miasto położone w województwie dolnośląskim, nad dwoma rzekami: Kaczawą i Czarną Wodą. Legnica posiada przepiękną starówkę, po której chętnie mieszkańcy Legnicy spacerują. Jest to niewątpliwie miasto warte odwiedzenia. Mieszka tutaj około 100 000 ludzi. Nie jest to wielkie miasto, ale mieszkańcy nie mogą narzekać na ofertę handlową.

GALERIA PIASTÓW

Centra handlowe w Legnicy (http://blog.mapahandlu.pl)

Galeria Piastów to największe centrum handlowe w Legnicy. Mieszkańcy Legnicy często tu zaglądają, bowiem oferta centrum robi wrażenie. Znajdziemy tutaj ponad 80 lokali – sklepów, butików, kawiarni, restauracji, punktów usługowych. Z popularnych sklepów znajdują się tutaj przykładowo Piotr i Paweł, Marks&Spencer, Carry, Quazi, Empik, Wittchen, Kappahl. Jeśli chodzi o rozrywkę, znajdziemy tu kino Helios, restauracje i kawiarnie w których możemy spotkać się ze znajomymi. Wszystko to mieści się na trzech poziomach nowoczesnej budowy. Nie brakuje tu oczywiście parkingu dla klientów centrum.

GALERIA GWARNA

Centra handlowe w Legnicy (http://blog.mapahandlu.pl)

Galeria Gwarna jest mniejsza niż Galeria Piastów, aczkolwiek cieszy się również popularnością i jest często odwiedzana przez mieszkańców Legnicy. W galerii tej znajdziemy przykładowo takie sklepy jak CCC, C&A, Esotiq, Polo Market, Takko Fashion itd. Ponadto znaleźć tu można biuro podróży, restauracje, kawiarnie. Posiadacze samochodów mogą być spokojni, galeria posiada parking dla klientów.

FERIO LEGNICA

Centra handlowe w Legnicy (http://blog.mapahandlu.pl)

Ferio to galeria mniejsza niż wspomniane wyżej, aczkolwiek oferta tego centrum jest bardzo atrakcyjna. Sklepy, restauracje, kawiarnie mieszczą się głównie na najniższym poziomie tej galerii. Na innych poziomach mieszczą się parkingi i Kinderplaneta. W ofercie sklepów znajdziemy: Tesco, Cropp Town, Deichmann, Apart, Douglas, Monnari i wiele innych.

GALERIA AUCHAN

Centra handlowe w Legnicy (http://blog.mapahandlu.pl)

Galeria przy hipermarkecie Auchan to oferta nie tylko hipermarketu, ale także wielu sklepów, w których można kupić markowe ubrania, obuwie, kosmetyki. Na przykład znajdziemy tutaj CCC, Deichmann, KOBI, Marionnaud, Monnari, Hot Oil i wiele innych. Znajdzie się tu także restauracja i kawiarnia – dla pragnących relaksu czy poszukujących miejsca do spotkania ze znajomymi lub rodziną. Przy galerii i hipermarkecie Auchan znajduje się ogromny parking.

GALERIA DGB

Centra handlowe w Legnicy (http://blog.mapahandlu.pl)

Galeria DGB to najmniejsza galeria handlowa w Legnicy. Znajdziemy tu tylko kilkanaście sklepów. Fani ogromnych, długich zakupów nie będą może aż tak usatysfakcjonowani, jednak miłośnicy mniejszych galerii odnajdą się tu bez problemu. Poza sklepami z odzieżą, obuwiem, znajdziemy tu np. Polo Market, Kolporter itp. Zaparkować można przy galerii.

Jak widać mieszkańcy Legnicy nie mają na co narzekać. Znajdą w swoim mieście ciekawą ofertę galerii handlowych.

Źródło: mapahandlu.pl