Hipermarkety Auchan i ich niewiarygodnie długa tradycja

Hipermarkety Auchan i ich niewiarygodnie długa tradycja

Linki sponsorowane:

Mało kto wie, że sieć hipermarketów Auchan posiada wieloletnią tradycję. W 2011 roku Auchan świętował swoje 50 urodziny. Pierwszy hipermarket Auchan został otwarty przez Gerarda Mulliez w dzielnicy Hauts Champs w Roubaix – we Francji. Miał on 600m2 powierzchni sprzedaży. Był to jeden z pierwszych sklepów wprowadzających samoobsługę. Z czasem sieć się rozwijała, zakładała nowe sklepy we Francji, po czym dostała się na rynek międzynarodowy. W efekcie tego sieć hipermarketów Auchan posiada już ponad 550 hipermarketów i ponad 700 marketów w Europie, Azji. Sklepy te znajdziemy między innymi we Francji, Polsce, Luksemburgu, Włoszech, Tajwanie itd.

Na czym polega fenomen sieci Auchan? Na tym, że jest to sklep w którym nie tylko można kupić wszystko – ale też spędzić mile czas z rodziną, bliskimi. Auchan wykorzystuje swoją tradycję i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu tworzy ofertę idealnie pasującą do współczesnych potrzeb klientów. Sklepy zawierają mnóstwo produktów spożywczych, elektronicznych, tekstylnych, kosmetycznych, dziecięcych, zoologicznych. Kupimy w nich również płyty z muzyką i filmami, książki, artykuły papiernicze, hobbystyczne, sportowe. Czego chcieć więcej od sklepu? Auchan oferuje ogromny wybór, atrakcyjne ceny oraz nieograniczoną swobodę w poruszaniu się po sklepach, wyborze produktów.

Hipermarkety Auchan i ich niewiarygodnie długa tradycja (http://blog.mapahandlu.pl)

W Polsce możemy znaleźć ponad 40 hipermarketów Auchan. Największy z nich – Auchan Wola posiada powierzchnię o wielkości aż 18 tys.m2. Ponadto hipermarkety Auchan znajdziemy między innymi w takich miastach jak Mikołów, Racibórz, Wrocław, Gliwice, Wałbrzych i wiele innych.

Okresowo Auchan wypuszcza gazetki, w których ukazuje najbardziej atrakcyjną część oferty. Znajdziemy w nich zawsze mnóstwo promocji artykułów wszelakiego rodzaju. Auchan oferuje doskonały wybór – dlatego też chyba cieszy się tak ogromną popularnością. Sieć sklepów znana jest też z tego, że bardzo dobrze traktuje swoich pracowników, którzy w efekcie stanowią bardzo miłą i pomocną obsługę. Auchan poza ofertą artykułów do kupienia – oferuje również takie rzeczy jak karta Skarbonka, karta kredytowa Auchan, kupno na kredyt bez odsetek itd.

Sklepy Auchan dysponują zawsze parkingami, na których można pozostawić bezpiecznie swój samochód.