Empik - salony kulturalne

Empik - salony kulturalne

Linki sponsorowane:

Historia EMPiK-ów sięga aż istniejących w okresie PRLu Klubów Międzynarodowej Prasy i Książki, które posiadały skrót KMPiK. Wymawiano ten skrót bez litery K – dlatego też brzmiał jak dzisiejsza nazwa Empik. Od początku Empik był miejscem, w którym spotykali się ludzie pragnący od życia czegoś więcej, chcący zagłębić się w kulturze słuchając muzyki, czytając książki i nie tylko. I tak zostało do dzisiaj. Choć zmieniono nazwę, zmienili się właściciele – Empik działa zgodnie ze swoją tradycją mimo tego rozwijając się. Wciąż jest to miejsce w którym zaszywają się miłośnicy sztuki, czy to w postaci muzyki, czy filmu, literatury itd.

Oferta salonów Empik jest na tyle różnorodna, by każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie. Na półkach salonów Empik znajdziemy książki różnych wydawnictw literackich, zarówno powieści, poezję, jak i poradniki, przewodniki, albumy, książki naukowe itd. Poza książkami, Empik oferuje bardzo duży wybór płyt z muzyką. Znajdziemy tutaj szeroką paletę klasycznych dzieł muzycznych, jak i najnowsze albumy muzyczne. Można liczyć na to, że znajdzie się tutaj nawet te najmniej znane i popularne pozycje. Oferta salonów Empik składa się także z płyt z filmami, czasopism i gazet, artykułów papierniczych i piśmienniczych, gadżetów. Trochę inną częścią oferty są artykuły multimedialne, gry komputerowe, gry na konsole, sprzęty elektroniczne.

Empik - salony kulturalne (http://blog.mapahandlu.pl)

Jak widać w Empiku znajdą dla siebie artykuły miłośnicy nauki, muzyki, kina, rozrywek multimedialnych, a nawet dzieci. Jest to wspaniałe miejsce na spędzenie wolnego czasu, bowiem Empik to sklep samoobsługowy, można do woli, wiele godzin przeglądać tu i czytać książki, słuchać muzyki. Nie trzeba od razu kupować konkretnego produktu. Jest to też doskonałe miejsce na zakupy dla osób chcących kupić komuś prezent.

Empik posiada ponad 170 salonów w Polsce. Wszystkie są bardzo nowoczesne i oferują równie duży wybór. W salonach Empik nie od dzisiaj mają miejsce akcje kulturalne, np. wywiady ze znanymi muzykami, promocje ich płyt, promocje książek, spotkania autorskie itp. Empik to centrum kultury, jeśli lubisz sztukę – zajrzyj koniecznie! Tylko zarezerwuj sobie trochę czasu.. bo na pewno nie wyjdziesz stąd prędko :-)

Źródło: www.empik.com