VANS

VANS

Linki sponsorowane:

VANS to bardzo znana marka obuwnicza. Cieszy się dużą popularnością bowiem jej produkty odznaczają się najwyższą jakością, są modne, mają interesujący design – a przede wszystkim spełniają swoją rolę, czyli gwarantują komfort noszenia czy to podczas codziennych czynności, czy to podczas aktywności sportowych.

Historia marki VANS jest długa, zaczyna się już w 1966 roku, gdy to Paul van Doren wraz ze swoimi partnerami założyli sklep połączony z fabryką. Z początku klienci musieli czekać kilka dni na swoje buty, bowiem były produkowane na bieżąco. Tak narodziła się najbardziej popularna linia butów VANS o nazwie Authentic. W latach 70-tych buty VANS były już tak popularne, że w całej Południowej Kalifornii skejci jedynie w tych butach uprawiali swoje sporty. Firma VANS rozwijała się w zaskakująco szybkim tempie, tworzyła coraz to nowsze i atrakcyjniejsze modele obuwia, otwierała nowe fabryki, sklepy. W 1982 roku firma jednak stanęła na skraju bankructwa – aczkolwiek banki pomogły się firmie zreorganizować co uratowało markę. W ciągu trzech lat VANS spłacił swoje wszystkie długi i mógł zacząć znowu się rozwijać. W 1988 roku firma VANS została sprzedana firmie McCown DeLeeuw Co, czego efektem był jeszcze szybszy rozwój i jeszcze większa popularność marki. VANS zaczął tworzyć bardzo znane kolekcje obuwia, sponsorować ważne wydarzenia sportowe. W 2004 roku firma znowu zmieniła właściciela. Nie zaszkodziło to jednak jej reputacji, wręcz przeciwnie.

W chwili obecnej VANS znany jest na całym świecie ze swoich wysokiej klasy butów, które popularne są w kręgach skejtów, ale też zwykłych ludzi, którzy noszą te buty na co dzień czy używają ich do biegania, grania w piłkę, jazdy na rowerze. Buty VANS to niezwykle modne pod względem designu, a zarazem wygodne buty. W ofercie odnajdą się zarówno młode dziewczyny, chłopcy, jak i dorośli obojgu płci. Sklepy VANS znajdują się na całym świecie. U nas w Polsce buty tej marki możemy kupić np. w sklepach Heavy Duty, Burton Vans, Deichmann a także wielu innych sklepach obuwniczych, także internetowych.

Przyjrzyjmy się kilku modelom obuwia VANS

VANS (http://blog.mapahandlu.pl) VANS (http://blog.mapahandlu.pl) VANS (http://blog.mapahandlu.pl) VANS (http://blog.mapahandlu.pl) VANS (http://blog.mapahandlu.pl) VANS (http://blog.mapahandlu.pl)

Piękne, prawda?

Źródła: mapahandlu.pl, vans-shop.pl